39 i pół tygodnia to IV sezon wznowionego po 10-ciu latach popularnego oryginalnego serialu TVN 39 i pół. Mocna dawka emocji, humoru, dobrej muzyki i niezastąpiony Tomasz Karolak w roli głównej to znaki rozpoznawcze 39 i pół tygodnia. Tym razem lider punkowego zespołu Dirty Track Darek Jankowski znajduje się na największym życiowym zakręcie. Walczy o życie i to dosłownie – zostało mu jedynie 39 i pół tygodnia. Tylko tyle na wszystkie plany, marzenia, rodzinę i miłość. Kiedy życie było jedną wielką imprezą, trudno zaakceptować wyrok śmierci. Odporny na dorosłość, rozrywkowy wieczny chłopiec, postanawia maksymalnie wykorzystać czas, który mu pozostał. Jak Darek, który nigdy nic nie brał na serio, zmierzy się z trudną diagnozą? Co będzie chciał naprawić, nadgonić, nabroić i czy czas, mu na to pozwoli? Czy w końcu się ustatkuje i czy najbliżsi pomogą mu „na ostatniej prostej”? Jedno jest pewne, Darek Jankowski do końca będzie sobą – bo jak umierać to po swojemu!

Obsada: Tomasz Karolak, Daria Widawska , Alan Andersz, Magdalena Lamparska, Monika Krzywkowska, Sandra Drzymalska, Łukasz Konopka, Marina Łuczenko-Szczęsna,  Maja Seklecka.

Reżyseria: Aleksander Pietrzak, Maciej Migas
Producenci: Justyna Pawlak, Maciej Wójcik (TVN)
Scenariusz: Hanna Węsierska, Karolina Szymczyk-Majchrzak,
Przemysław Jurek, Bartosz Kozera
Zdjęcia: Paweł Flis
Scenografia: Agata Stróżyńska
Kierownictwo Produkcji: Jakub Razowski, Dagmara Bagnecka
Kostiumy: Robert Adamczyk
Charakteryzacja: Aleksandra Dudkiewicz
Montaż: Jarosław Barzan
Dźwięk: Monika Krzanowska, Mariusz Wysocki, Maciej Pawłowski
Muzyka: Łukasz Targosz

Cookies są przetwarzane przez Państwa przeglądarkę zgodnie z polityką cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Dowiedz się więcej.

Zamknij